Fakturační adresa Balasava 1251, 274 01 SLANÝ
Provozovna Beřovice 23, 273 71 ZLONICE
IČO 00550370
Kontaktujte nás
Telefon +420 312 522 436
Email info@deximslany.cz
Web www.deximslany.cz

Liebherr SUFsg 7001

Liebherr SUFsg 7001
Cena na dotaz
Poptat produkt
  • Podrobný popis
  • Parametry
  • Ke stažení
  • Video
  • Příslušenství
  • Související články
  • Hodnocení
  • Máte dotaz?

Kvalitní laboratorní mrazák značky Liebherr pro použití ve farmaceutickém průmyslu a zdravotnictví. Mrazák Liebherr nabízí maximální výkon a efektivitu, díky využití pokročilých technologií a kvalitních materiálů. Odolný design a kvalitní zpracování vyzdvihují mimořádnost těchto spotřebičů. Veškeré laboratorní zařízení je navrženo, aby splnilo normu EN 60068-3.

Mrazák nabízí velkou skladovací kapacitu 728l. Vnitřní prostor je vyroben z odolné nerezové oceli, která je snadná na údržbu. Pro snadnější čištění jsou rohy vnitřního prostoru zakulacené. Mraznička je vybavena 3 nastavitelnými policemi z nerezové oceli s nosností 50kg. Snadnou manipulaci s mrazničkou zajišťují kolečka velkého průměru. Přední kolečka jsou opatřeny brzdou.

V přední části zařízení je zabudovaný ovládací panel, skrze který lze ovládat veškeré funce mrazničky. Ovládacímu panelu dominuje velký displej, který zajišťuje dobrou viditelnost nastavených parametrů. Okolo displeje jsou umístěna ovládací tlačítka, která jsou odolná a snadno čistitelná. Zařízení je vybaveno integrovaným audiovizuálním výstražným systémem, který uživatele upozorní na pokles, nebo překročení nastavené teploty, ale i nedovřené dveře. Rozšířenými funkcemi je nouzové chlazení CO2 a online monitorování pro lepší ochranu uložených vzorků. Pro zachování kvality uchovávaných vzorků je velmi důležité minimální kolísání teploty, což nízkoteplotní mraznička tohoto typu splňuje, a to jak z hlediska prostoru, tak i času.

Dvířka mrazničky se otevírají pomocí ergonomické a nerozbitné hliníkové pákové rukojeti. Mrazničku lze opětovně otevírat až po vyrovnání podtlaku. Mechanický zámek na klíč chrání uložené produkty před neoprávněným přístupem. Nízkoteplotní mrazničky Liebherr patří na trhu mezi nejúspornější modely. Účinný chladící systém v kombinaci s vysoce izolačními vakuovými panely umožňuje efektivní provoz, nejlepší možné úspory energie a tím i nízké provozní náklady. Mrazák je vybaven statickým chlazením vzduchem. Ke svému chodu využívá mrazák ekologické chladivo R290/R170.

Základní parametry:
Hmotnost:288 kg
Šířka:1204 mm
Výška:1966 mm
Hloubka:1082 mm


Další parametry:
Typ chladiva:R290/R170
Hlučnost:47 dB(A)
Elektrické zapojení:230V/50Hz
Typ Chlazení:Statické (bez ventilatoru)/chlazení vzduchem
Teplota:-40°C/-86°C
Počet Dveří:1
Výplň Dveří:Plné
Dveře:Křídlové
Elektronický displej:Ano
Osvětlení:Bez osvětlení
Recyklační poplatek:160
Zámek:ano
Teplota prostředí:+16°C/+32°C
Spotřeba za 24h:8,10 kWh
Počet Polic:3
Máte dotaz k produktu Liebherr SUFsg 7001? Pošlete nám Váš dotaz
Zpět
--
DEXIM SLANÝ - Prodej a servis chladicí, mrazicí a gastronomické technikywww.deximslany.cz