Fakturační adresa Balasava 1251, 274 01 SLANÝ
Provozovna Beřovice 23, 273 71 ZLONICE
IČO 00550370
Kontaktujte nás
Telefon +420 312 522 436
Email info@deximslany.cz
Web www.deximslany.cz

Liebherr MKUv 1613 ver. H63

Liebherr MKUv 1613 ver. H63
Cena na dotaz
Poptat produkt
  • Podrobný popis
  • Parametry
  • Ke stažení
  • Video
  • Příslušenství
  • Související články
  • Hodnocení
  • Máte dotaz?

Kvalitní laboratorní chladnička značky Liebherr pro použití ve farmaceutickém průmyslu a zdravotnictví. Chladničky Liebherr nabízejí maximální výkon a efektivitu, díky využití pokročilých technologií a kvalitních materiálů. Odolný design a kvalitní zpracování vyzdvihují mimořádnost těchto spotřebičů. Veškeré laboratorní zařízení je navrženo, aby splnilo normu EN 60068-3.

Chladnička nabízí skladovací kapacitu 152l. Vnitřní prostor je vyroben z odolného polystyrénu. Pro usnadnění čištění jsou rohy vnitřního prostoru zakulacené. Lepší viditelnost vnitřního prostoru je zajištěna LED osvětlením. Standardně je chladnička vybavena 3 fixními policemi s nosnotí 45kg. Chladnička slouží jako přehledné uložiště léčiv s rychlým přístupem. Flexibilně nastavitelný organizační systém umožňuje dokonalé uspořádání interiéru a tím i efektivní využití. Průhledná přední strana poskytuje rychlý přehled o zboží a pomáhá tak udržovat stabilní teplotu ve spotřebiči díky krátkým dobám otevírání dvířek. Robusní hliníkové tělo chladničky zajišťuje optimální distribuci chlazení. To udržuje nízkou spotřebu energie a pomáhá dlouhodobě udržovat kvalitu léků. Ergonomicky navržená páková rukojeť umožňuje hladké otevírání dvířek s minimálními otřesy spotřebiče. Chladničku lze opětovně otevírat až po vyrovnání podtlaku.

V přední části zařízení je zabudovaný podélný ovládací panel s displejem. Vedle displeje s dobrou viditelností jsou umístěna ovládací tlačítka, která jsou odolná a snadno čistitelná. Zařízení je vybaveno integrovaným audiovizuálním výstražným systémem, který uživatele upozorní na pokles, nebo překročení nastavené teploty, ale i na nedovřené dveře. Zařízení je vybaveno funkcí MIN/MAX, která zaznamená a uchová hodnoty až po dobu 41 dní. V případě výpadku elektrické energie je zařízení vybaveno interním zdrojem, který napájí kontrolní panel po dobu minálně 12 hodin.

Veškeré laboratorní zařízení je vybaveno sběrnicí pro připojení k externím zařízením. Sběrnice je vybavena standardním rozhraním RS-485, která dovoluje propojení až dvaceti zařízení. Zařízení je vybaveno přístupovým bodem o průměru 10mm, který umožňuje instalaci externího teplotního senzoru.

Chladící část je vybavena oběhovým chlazením. To znamená, že chladný vzduch je hnán ventilátorem do chlazeného prostoru. To zajišťuje rovnoměrnou teplotu v celém chlazeném prostoru. Ke svému chodu využívá spotřebič ekologické chladivo R600a.

Základní parametry:
Hmotnost:48 kg
Šířka:601 mm
Výška:820 mm
Hloubka:618 mm


Další parametry:
Výplň Dveří:Prosklené
Počet Dveří:1
Dveře:Křídlové
Spotřeba za 24h:1,01 kWh
Teplota prostředí:+10°C/+35°C
Gradient / Fluktuace:4,1°C/1,5°C
Zámek:ano
Recyklační poplatek:160
Osvětlení:LED
Elektronický displej:Ano
Teplota:+5°C
Typ Chlazení:Oběhové ( s ventilátorem)
Elektrické zapojení:220-240V/50Hz
Hlučnost:47 dB(A)
Typ chladiva:R600a
Počet Polic:3
Máte dotaz k produktu Liebherr MKUv 1613 ver. H63? Pošlete nám Váš dotaz
Zpět
--
DEXIM SLANÝ - Prodej a servis chladicí, mrazicí a gastronomické technikywww.deximslany.cz