Fakturační adresa Balasava 1251, 274 01 SLANÝ
Provozovna Beřovice 23, 273 71 ZLONICE
IČO 00550370
Kontaktujte nás
Telefon +420 312 522 436
Email info@deximslany.cz
Web www.deximslany.cz

Liebherr GKvbs 5760

Liebherr GKvbs 5760
Cena na dotaz
Poptat produkt
  • Podrobný popis
  • Parametry
  • Ke stažení
  • Video
  • Příslušenství
  • Související články
  • Hodnocení
  • Máte dotaz?

Kvalitní chladnička značky Liebherr pro použití v gastronomii. Chladničky Liebherr nabízejí maximální výkon a efektivitu, díky využití pokročilých technologií a kvalitních materiálů. Odolný design a kvalitní zpracování vyzdvihují mimořádnost těchto chladniček.Veškeré laboratorní zařízení je navrženo, aby splnilo normu EN 60068-3.

Chladnička nabízí skladovací kapacitu 586l. Vnitřní prostor je vyroben z odolného polystyrénu, exteriér z černé oceli. Pro usnadnění čištění jsou rohy vnitřního prostoru zakulacené. Standardně je chladnička vybavena 5 nastavitelnými policemi z poplastovaného drátu. Maximální zatížení police je 60kg. S chladničkou GKvbs 5760 jsou kompatibilní gastronádoby typu: CN 2/1, 530x650 mm (650 šířka).

V přední části zařízení je zabudovaný podélný ovládací panel s displejem. Vedle displeje s dobrou viditelností jsou umístěna ovládací dotyková tlačítka, která jsou odolná a snadno čistitelná. Zařízení je vybaveno integrovaným audiovizuálním výstražným systémem, který uživatele upozorní na pokles, nebo překročení nastavené teploty. Chladnička je vybavena technologii NoFrost, která zabraňuje tvorbě nadměrného množství námrazy na stěnách zařízení. Systém odmrazování horkým plynem zkracuje dobu odmrazování z 30 minut na cca 10 minut.

Pro pohodlné nakládání nebo vyjímání produktu mají dvířka 90° setrvačnou pozici. Při méně než 60° se zavřou automaticky a spolehlivě. Dvířka chladničky se otevírají pomocí ergonomické a nerozbitné pákové rukojeti z nerezové oceli, která se díky jednoduchému designu dobře udržuje. Chladničku lze opětovně otevírat až po vyrovnání podtlaku. Spotřebiče jsou dodávány se smontovanými nerezovými nastavitelnými nohami, což šetří čas a námahu s umístěním spotřebiče. Výšku chladničky lze individuálně nastavit aby bylo možné pohodlně čistit i pod spotřebičem. Volitelně jsou k dispozici i kolečka.

Chladnička je vybavena oběhovým chlazením s ventilátorem pro stabilní a rovnoměrné rozložení teploty v interiéru. Vypínač ventilátoru ovládaný dveřmi minimalizuje ztrátu studeného vzduchu při otevření dveří. Díky kondenzátoru na zadní straně je systém prakticky bezúdržbový. Ke svému chodu využívá chladnička ekologické chladivo R600a.

Někdy jsou v kuchyni teploty velmi vysoké, proto jsou profesionální chladničky a mrazáky Liebherr navrženy pro klimatickou třídu 5 s vysokou okolní teplotou až +40°C. Vždy fungují správně a efektivně i v extrémních podmínkách.


Základní parametry:
Hmotnost:86 kg
Šířka:747 mm
Výška:1864 mm
Hloubka:791 mm


Další parametry:
Energetická třída:C
Teplota prostředí:+10°C/+40°C
Zámek:ano
Recyklační poplatek:160
Počet Polic:5
Osvětlení:Bez osvětlení
Elektronický displej:Ano
Dveře:Křídlové
Výplň Dveří:Plné
Počet Dveří:1
Teplota:+1°C/+15°C
Typ Chlazení:Oběhové ( s ventilátorem)
Elektrické zapojení:220-240V/50Hz
Hlučnost:57 dB(A)
Typ chladiva:R600a
Spotřeba za 24h:1,75 kWh
Máte dotaz k produktu Liebherr GKvbs 5760? Pošlete nám Váš dotaz
Zpět
--
DEXIM SLANÝ - Prodej a servis chladicí, mrazicí a gastronomické technikywww.deximslany.cz