Fakturační adresa Balasava 1251, 274 01 SLANÝ
Provozovna Beřovice 23, 273 71 ZLONICE
IČO 00550370
Kontaktujte nás
Telefon +420 312 522 436
Email info@deximslany.cz
Web www.deximslany.cz

Liebherr GKv 5730

Liebherr GKv 5730
Cena na dotaz
Poptat produkt
  • Podrobný popis
  • Parametry
  • Ke stažení
  • Video
  • Příslušenství
  • Související články
  • Hodnocení
  • Máte dotaz?

Kvalitní mrazák značky Liebherr pro použití v gastronomii. Mrazáky Liebherr nabízejí maximální výkon a efektivitu, díky využití pokročilých technologií a kvalitních materiálů. Odolný design a kvalitní zpracování vyzdvihují mimořádnost těchto mrazniček.Veškeré laboratorní zařízení je navrženo, aby splnilo normu EN 60068-3.

Mraznička nabízí skladovací kapacitu 586l. Vnitřní prostor je vyroben z odolného polystyrénu, externí část z bílé oceli. Pro usnadnění čištění jsou rohy vnitřního prostoru zakulacené. Standardně je mraznička vybavena 5 nastavitelnými policemi z poplastovaného drátu. Maximální zatížení police je 60kg. S mrazákem GKv 5730 jsou kompatibilní gastronádoby typu: CN 2/1, 530x650 mm (650 mm šířka).

V přední části zařízení je zabudovaný podélný ovládací panel s displejem. Vedle displeje s dobrou viditelností jsou umístěna ovládací dotyková tlačítka, která jsou odolná a snadno čistitelná. Zařízení je vybaveno integrovaným audiovizuálním výstražným systémem, který uživatele upozorní na pokles, nebo překročení nastavené teploty. Mraznička je vybavena technologii NoFrost, která zabraňuje tvorbě nadměrného množství námrazy na stěnách zařízení. Systém odmrazování horkým plynem zkracuje dobu odmrazování z 30 minut na cca 10 minut.

Pro pohodlné nakládání nebo vyjímání produktu mají dvířka 90° setrvačnou pozici. Při méně než 60° se zavřou automaticky a spolehlivě. Dvířka mrazničky se otevírají pomocí ergonomické pákové rukojeti, která se díky jednoduchému designu dobře udržuje. Mrazničku lze opětovně otevírat až po vyrovnání podtlaku. Spotřebiče jsou dodávány se smontovanými nerezovými nastavitelnými nohami, což šetří čas a námahu s umístěním spotřebiče. Výšku mrazničky lze individuálně nastavit aby bylo možné pohodlně čistit i pod spotřebičem. Volitelně jsou k dispozici i kolečka.

Mraznička je vybavena oběhovým chlazením s ventilátorem pro stabilní a rovnoměrné rozložení teploty v interiéru. Vypínač ventilátoru ovládaný dveřmi minimalizuje ztrátu studeného vzduchu při otevření dveří. Díky kondenzátoru na zadní straně je systém prakticky bezúdržbový. Ke svému chodu využívá mrazák ekologické chladivo R600a.

Někdy jsou v kuchyni teploty velmi vysoké, proto jsou profesionální chladničky a mrazáky Liebherr navrženy pro klimatickou třídu 5 s vysokou okolní teplotou až +40°C. Vždy fungují správně a efektivně i v extrémních podmínkách.


Základní parametry:
Hmotnost:88 kg
Šířka:747 mm
Výška:1864 mm
Hloubka:791 mm


Další parametry:
Energetická třída:C
Teplota prostředí:+10°C/+40°C
Zámek:ano
Recyklační poplatek:160
Počet Polic:5
Osvětlení:Bez osvětlení
Elektronický displej:Ano
Dveře:Křídlové
Výplň Dveří:Plné
Počet Dveří:1
Teplota:-2°C/+15°C
Typ Chlazení:Oběhové ( s ventilátorem)
Elektrické zapojení:220-240V/50Hz
Hlučnost:57 dB(A)
Typ chladiva:R600a
Spotřeba za 24h:1,78 kWh
Máte dotaz k produktu Liebherr GKv 5730? Pošlete nám Váš dotaz
Zpět
--
DEXIM SLANÝ - Prodej a servis chladicí, mrazicí a gastronomické technikywww.deximslany.cz