Fakturační adresa Balasava 1251, 274 01 SLANÝ
Provozovna Beřovice 23, 273 71 ZLONICE
IČO 00550370
Kontaktujte nás
Telefon +420 312 522 436
Email info@deximslany.cz
Web www.deximslany.cz

Gel Matic BV 261 HTP

Gel Matic BV 261 HTP
Cena na dotaz
Poptat produkt
  • Podrobný popis
  • Parametry
  • Ke stažení
  • Video
  • Příslušenství
  • Související články
  • Hodnocení
  • Máte dotaz?

Třípákový stojatý výrobník na točenou zmrzlinu s nášlehovým plněním je nejprodávanějším typem v Evropě. Přístroj italského původu je vyroben pouze ze značkových dílů renomovaných společností a elektroniky té nejvyšší kvality. Přístroj vyniká kompaktnímy rozměry, snadnou obsluhou a údržbou. Pro lepší manipulaci je výrobník vybaven čtyřmi kolečky. Pravidelnou údržbu zvládne obsluha bez speciálního nářadí už za pár minut. Přístroj vyrábí dva druhy zmrzliny nebo točeného jogurtu.

Zmrzlinovač vyšší kapacity určuje nové možnosti ve světě strojů na výrobu zmrzliny. Zmrzlinovač se může pyšnit několik inovativními funkcemi, kdy jeho dokonalost podrhuje atraktivní design.

Výrobník zmrzliny disponuje elektronickým dotykovým displejem s jednoduchým ovládáním a nekomplikovaným výstražným systémem, nemluvě o jeho snadné údržbě (In.Co.Di.S.7,0). Celý přístroj se ovládá skrze elektronickou řídicí jednotku, která obsluze nabízí mnoho pokročilých funkcí:
- proplachování válce vloženou tekutinou,
- nastavení požadované tuhosti produktu, zvolenou tuhost je možné kdykoliv změnit,
- počítadlo vydaných porcí,
- zobrazení teploty zásobníku,
- zobrazení teploty válce,
- kontrola množství směsy v zásobníku,
- lock out Cleaning Timer (tato funkce umožní nastavit časovač, který po uplynutí zvolené doby vypne přístroj. Díky této funkci bude obsluha přístroje vždy vědět, kdy má být přístroj vyčištěn).

Výrobník je vybaven 2 na sobě nezávislými kompresory. První kompresor je určen pro 10 l zásobníky na směs a druhý kompresor pro chladicí válce. V případě, že se výrobník určitý čas nepoužívá, přejde výrobník automaticky do úsporného režimu a odstaví jeden kompresor pro úsporu energie. Díky svým rozměrům a výrobní kapacitě je výrobník předurčen například do cukráren, kde točená zmrzlina doplňuje nabízený sotiment. Posledním rozhodujícím faktorem je status eco-friendly, tedy přátelský vztak k životnímu prostředí. 4D online control přináší možnost vzdálené pomoci a údržby skze počítač, tablet či mobilní telefon.

Základní parametry:
Hmotnost:240 kg
Šířka:555 mm
Výška:1472 mm
Hloubka:744 mm


Další parametry:
Objem nádoby:2x 10 l
Objem chladicích válců:2x 1,7 l
Elektronický displej:Ano
Typ Chlazení:Vzduchem i vodou
Příkon:3 kW
Elektrické zapojení:400V/50Hz
Počet porcí:480 porcí/h
Produkce za hodinu:36 kg
Recyklační poplatek:160
Počet kompresorů:2
Máte dotaz k produktu Gel Matic BV 261 HTP? Pošlete nám Váš dotaz
Zpět
--
DEXIM SLANÝ - Prodej a servis chladicí, mrazicí a gastronomické technikywww.deximslany.cz