Fakturační adresa Balasava 1251, 274 01 SLANÝ
Provozovna Beřovice 23, 273 71 ZLONICE
IČO 00550370
Kontaktujte nás
Telefon +420 312 522 436
Email info@deximslany.cz
Web www.deximslany.cz

Brullen i18

  • Podrobný popis
  • Parametry
  • Ke stažení
  • Video
  • Příslušenství
  • Související články
  • Hodnocení
  • Máte dotaz?

1 - pákový výrobník na točenou zmrzlinu Brüllen i18 s gravitačním plněním ve stolním provedení. Přístroj je vyroben pouze ze značkových dílů renomovaných společností a elektroniky té nejvyšší kvality. Přístroj vynniká kompaktnímy rozměry, snadnou obsluhou a údržbou. Pravidelnou údržbu zvládne obsluha bez speciálního nářadí už za pár minut. Přístroj vyrábí jeden druh zmrzliny nebo točeného jogurtu s atmosférickým nášlehem od 15% až do 60%.

Předností výrobníků zmrzliny značky Brüllen je přehledný elektronický displej s jednoduchám ovládáním a nekomplikovaným výstražným systémem. Celý přístroj se ovládá skrze elektronickou řídicí jednotku, která obsluze nabízí mnoho pokročilých funkcí. Hlavní fukce přístroje jsou:
- Proplachování válce vloženou tekutinou.
- Nastavení požadované tuhosti produktu. Zvolenou tuhost je možné kdykoliv změnit.
- Počítadlo vydaných porcí
- Zobrazení teploty zásobníku
- Zobrazení teploty válce
- Kontrola množství směsy v zásobníku (V případě, že množství směsy v zásobníku klesne pod kritickou hranici, přístroj je automaticky vypne)
- Noční režim
- Lock out Cleaning Timer (Tato funkce umožní nastavit časovač, který po uplynutí zvolené doby vypne přístroj. Díky této funkci bude obsluha přístroje vždy vědět, kdy má být přístroj vyčištěn.)

Stírací nůž válce je vyroben z odolného plastu (POM), který se vyznačuje nízkým opotřebením, vysokou tuhostí a malou nasákavostí. Výrobník je vybaven 2 na sobě nezávislými kompresory. První kompresor je určen pro 15 l zásobník na směs a druhý kompresor pro chladicí válec. V případě, že se výrobník určitý čas nepoužívá, přejde výrobník automaticky do úsporného režimu a odstaví jeden kompresor pro úsporu energie. Přístroj je vybaven bezpečnostním systémem s mikrospínači, který zabrání potenciálně nebezpečné manipulaci s přístrojem. Na výrobník je poskytována standartní záruka 2 roky. V případě, že se 1 ročně provede záruční prohlidka naším autorizovaným technikem, poskytujeme na zboží prodlouženou 5 letou záruku.

Díky svým rozměrům a výrobní kapacitě je výrobník předúrčen pro malé provozy, které si chtějí rozšířit množství nabízených služeb a sortiment.

Přístroj je možné dodat v jednom z dvanácti barevných provedení viz. vzorník, nebo si nechat vytvořit vlastní barvu.

Základní parametry:
Hmotnost:128 kg
Šířka:500 mm
Výška:810 mm
Hloubka:770 mm


Další parametry:
Objem nádoby:15 l
Objem chladicích válců:2,1 l
Atmosferický nášleh:15% - 60%
Elektronický displej:Ano
Typ chladiva:R404a
Typ Chlazení:Vzduchem
Příkon:1,5 kW
Elektrické zapojení:230V/50Hz
Počet porcí:240 porcí/h
Produkce za hodinu:16,8 kg / 20 l
Recyklační poplatek:57
Máte dotaz k produktu Brullen i18? Pošlete nám Váš dotaz
Zpět
--
DEXIM SLANÝ - Prodej a servis chladicí, mrazicí a gastronomické technikywww.deximslany.cz