Fakturační adresa Balasava 1251, 274 01 SLANÝ
Provozovna Beřovice 23, 273 71 ZLONICE
IČO 00550370
Kontaktujte nás
Telefon +420 312 522 436
Email info@deximslany.cz
Web www.deximslany.cz

Využijte baličku hotových pokrmů

Jestliže řešíte přepravu hotových jídel například při rozvozu obědů nebo jídel na objednávku určitě jste se setkali s překlápěcími kontejnery. Existuje ale i šikovnější varianta a tou je využití baličky hotových jídel.

Použití baličky má hned několik výhod:

Jednotlivé porce přepravovaných pokrmů se rozdělí do misek. Následný výdej nebo konzumace pokrmů jsou jednoduché a navíc lze využít krabičky různých tvarů i objemů. To oceníte hlavně pokud nabízíte více chodů a každý z nich má jinou gramáž. Krabička se následně překryje fólií a zataví. Jídlo se tedy nemůže při převozu vysypat ani vylít.

Balené pokrmy jsou také nejlepší způsob, jak si udržet možnost dostat jídlo k zákazníkům v době v vládních opatření souvisejících s koronavirem COVID 19. Balené pokrmy vydávejte "z okýnka" nebo je rozvážejte přímo ke zákazníkům.

Pokrmy zatavené v krabičkách se navíc lépe skladují, zaberou méně místa, dají se "štosovat" na sebe a převážet v termoboxech. To oceníte, pokud zajišťujete zákazníkům i rozvoz vlastní dopravou.

Protože "první jedí oči" další výhoda spočívá v tom, že zatavené pokrmy si zachovají lákavější vzhled oproti těm, které jsou uchovány v kontejnerech. Přeprava pokrmů v zatavených miskách je zároveň i mnohem hygieničtější.

image

Při zatavování je samozřejmě možné nastavit přesnou teplotu sváření fólie. Pracovní prostor přístroje se snadno udržuje a omývá, takže kontrola z hygieny rozhodně nebude pohoršená, naopak. Samozřejmě si můžete pořídit tvary misek, které budou vyhovovat vaši nabídce pokrmů i zákazníkům a dostatečné množství fólie až balení naplno rozjedete.

Uchovávat můžete produkty teplé i studené kuchyně. Takovéto balení jídel je tedy opravdu jednoduché, ale pokud si pořád nejste jisti koukněte na ukázkové video.

Balička má kompaktní rozměry, takže se nemusíte bát, že byste pro ni v menší kuchyni neměli místo. Vejde se na pracovní stůl a po ukončení práce  ji můžete uložit někam, kde vůbec nebude překážet.

Ve vaší restauraci tak dokážete hostům pohodlně nabízet take-away pokrmy a zvýšit tak množství vydaných jídel, které byste při plné kapacitě podniku jinak nedokázali prodat.

Související produkty
Akce Doporučujeme
Skladem
23 800 Kč bez DPH
28 798 Kč s DPH
KOUPIT
DEXIM SLANÝ - Prodej a servis chladicí, mrazicí a gastronomické technikywww.deximslany.cz