Fakturační adresa Balasava 1251, 274 01 SLANÝ
Provozovna Beřovice 23, 273 71 ZLONICE
IČO 00550370
Kontaktujte nás
Telefon +420 312 522 436
Email info@deximslany.cz
Web www.deximslany.cz

Branding

Nabízíme dodávky zařízení včetně Brandingu

 Už nemusíte mít starost jak a kde si zajistit reklamní polep na Vaší lednici nebo mrazák. Nabízíme Vám prodej a branding na jednom místě. Zařízení, které si u nás vyberete vám velmi rychle obrandujeme přímo v naší provozovně. Disponujeme velkoformátovou tiskárnou HP Latex a řezacím plotrem a díky tomu jsme schopni okamžitě vytisknout a naformátovat Vaše logo nebo libovolnou grafiku. Doba dodání obrandovaného kusu ze skladu může být do druhého dne, tedy maximální možná rychlost zaručena. 

Úprava grafických dat

 Vámi zaslané tiskové data upravíme na potřebné rozměry, pro profesionální výsledek. Tiskové data dodávejte nejlépe v křivkách ve formátu PDF. Data zpracováváme pomocí aplikací Adobe CC a tisk obstarává ONYX RIP. Profesionální software zaručuje barevnou věrnost. Pokud pro výrobu tiskových dat požadujete rozměry brandingových ploch, můžete si o ně napsat na náš kontaktní email nebo je najdete u produktů v eshopu ve záložce "ke stažení".

Tisk samolepek s vaším brandem

 Samolepky tiskneme na vlastním stroji ve vlastních prostorech.

Aplikace polepů

 Vytištěné samolepky vám profesionálně aplikujeme na zařízení. Máme bohate zkušenosti s polepy a postikem. Výsledný produkt je na maximální možné úrovni.

Další tiskové aktivity

 Kromě brandingu chladící techniky nabízíme i všeobecný velkoformátový tisk a produkční digitální tisk. Nabízíme výrobu od malých etiket treba 1 x 1 cm až po velké potištěné plochy a to na samolepící materiál, plátno, banner, papír nebo textil. Více o této činnosti na webu www.dexim-design.cz.

DEXIM SLANÝ - Prodej a servis chladicí, mrazicí a gastronomické technikywww.deximslany.cz